До кінця місяця ЮНІСЕФ доставить в Україну 220 тис. доз вакцини від кору

ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства охорони здоров’я організує прискорену доставку в Україну 220 тисяч доз вакцини від кору.

Повідомляє ЧЕРКАСЬКИЙ САЙТ посилаючись на zik.ua.

«220 тисяч доз вакцини від кору, паротиту, краснухи (КПК) прибудуть в Україну наприкінці лютого 2018 року. Бельгійську вакцину виробництва «Глаксо Сміт Кляйн» на замовлення МОЗ доставить Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, після чого вакцини одразу будуть передані в регіони», – йдеться у повідомленні.

У МОЗі повідомляють, що замовили в БНІСЕФ партія вакцини від кору у рамках підтримки державної програми імунізації. Завдяки підтвердженій міжнародній експертизі у сфері закупівель, ЮНІСЕФ зміг придбати 1 097 600 додаткових доз вакцини КПК для України. Поставка буде здійснена в три етапи: перша доставка – 220 тисяч доз вакцини – очікується у кінці лютого, друга поставка – 800 тис. доз – планується на кінець березня, третя – 77 600 доз – має прибути наприкінці травня.

«У другій половині 2018 року ЮНІСЕФ також поставить 901 400 доз вакцини КПК. До цього часу потребу країни у вакцині проти кору покриють додаткові поставки, що прибудуть у лютому, березні і травні», – відзначають у міністерстві.

Нагадаємо, в Україні триває спалах кору. Від початку 2018 року майже 3 тис. українців захворіли на цю недугу. За цей період від кору померло три людини: двоє дітей і один дорослий пацієнт.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки